| Brother TD-4210D ipari címkenyomtató | |
|---|---|
| BDL/BDE címketekercshez | |
| címkesablon memóriával | |
| 127 mm/mp sebesség | |
| Tintamentes, közvetlen hőnyomtatás (direct thermal) | |
| Maximális szalagszélesség | 118 mm (4.65") |
| Maximális tekercsátmérő | 127 mm (5") |
| Maximális nyomatszélesség | 104,1 mm |
| Minimális szalagszélesség | 19 mm (0.75") |
| Minimális szalaghosszúság | 6,4 mm (0.25") |
| Szalag vastagsága | 0,058 mm - 0,279 mm |
| Maximális nyomathosszúság | 3 méter |
| 203×203 dpi felbontás (8×8 dot/mm) | |
| Akár 127 mm/mp nyomtatási sebesség (5 ips) | |
| USB 2.0, RS232C soros csatlakozó | |
| Nyomtatási nyelvek | ZPL II, CPCL, Raster Graphics, Text (Template), Epson Standard Codepage for Printers (ESC/P) |
| Firmware által ismert vonalkód típusok | Linear: Code39, Code93, Code128, ITF, UPC-A/E, EAN8/13, GS1-128 (UCC/EAN-128), GS1 DataBar (RSS), MSI/Plessey, Industrial 2/5, Codabar (NW-7), POSTNET; 2D: PDF417/MicroPDF417, Data Matrix, Maxicode, QR Code/Micro QR Code, Aztec |
| Média szenzor | Top Cover, Transmissive (Gap), Full Width Moveable Re?ective (Black Mark), Peeler (Option) |
| Méret (Szé × Ma × Mé) | 180 × 155 × 224 mm |
| Nettó súly | 1,83 kg (Dobozban: 3,1 kg) |
| Külső tápegység, bemenet | 100 - 240 VAC, 50/60 Hz, 2 A, kimenet: 24 VDC, 5 A |
| Csomag tartalma | nyomtató, hálózati töltő, hálózati csatlakozó kábel, USB kábel, dokumentáció |
| Opcionális vágószerkezet | PA-CU-001 |
| Opcionális címke leválasztó | PA-LP-002 |
| Nyomtatófej | PA-HU2-001 |
| Gumigörgő | PA-PR2-001 |
Tulajdonságok
| TERMÉK 1. szint: | Nyomtató |
|---|---|
| TERMÉK 2. szint: | Címke nyomtató |
| TERMÉK 3. szint: | Thermo direkt |
| TERMÉK 4. szint: | Brother |
| MÁRKA: | Brother |
| ÁLLAPOT: | A |
| GARANCIA: | 12+24 hónap |