Brother MFCJ6957DW A3 színes tintasugaras multifunkciós nyomtató (MFCJ6957DWRE1)
Termék kategória: Nyomtató, MFP → Lézernyomtató
| Brother MFCJ6957DW DSDF A3 MFP | |
|---|---|
| Színes, tintasugaras multifunkciós nyomtató | |
| A3 nyomtatás, szkennelés, másolás és faxolás | |
| DUPLEX | |
| ÉRINTŐKÉPERNYŐ | |
| VEZETÉK NÉLKÜLI HÁLÓZATO | |
| 50 lapos DSDF | |
| 3db 250 lapos papirtálcával | |
| 100 lapos kézi tálca | |
| 512MB RAM | |
| PCL6, PostScript3, PDF, XPS | |
| Nyomtató | akár 1200x4800 dpi |
| 30/30 lap/perc | |
| 88 mm színes LCD érintő kijelző | |
| Fax | 33600 bps |
| Interfész | USB 2.0, Ethernet 10/100, Wireless 802.11b/g/n, WiFi direct, NFC |
| szegély nélküli nyomtatás | |
| Szkenner | akár 1200X2400 dpi |
| Induló | K: max. 3.000 nyomat, C/Y/M: max. 1.500 nyomat |
| Kellék | LC-427Bk max. 3.000 nyomat, LC427C/M/Y max 1.500 nyomat; LC-427XLBK: max. 6.000 nyomat, LC-427XLC/M/Y: max. 5.000 nyomat |
| 2 év garancia (+1 év regisztrációval) |
Tulajdonságok
| TERMÉK 1. szint: | Nyomtató |
|---|---|
| TERMÉK 2. szint: | Irodai |
| TERMÉK 3. szint: | Tintasugaras patronos |
| TERMÉK 4. szint: | Brother |
| TERHELHETŐSÉG: | 1-3 főre ajánlott |
| MÁRKA: | Brother |
| ÁLLAPOT: | A |
| SZÍN: | White |
| GARANCIA: | 24+12 hónap |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| FESTÉKANYAGOK SZÁMA: | 4 |
| INDULÓ KELLÉKEK TÍPUSA: | Induló töltettel |
| FUNKCIÓK: | Nyomtat, Másol, Szkennel, Faxol |
| SZÍNKEZELÉS: | Színes |
| ELSŐDLEGES CSATLAKOZÓK: | Wifi, USB-A 2.0 |
| WIRELESS CSATLAKOZÓK: | Wifi Direct, NFC |
| DUPLEX: | Nyomtatás, Szkennelés/Másolás |
| MAXIMÁLIS PAPÍRMÉRET: | A3 |
| KÉZI VAGY HÁTSÓ ADAGOLÓ: | Kézi |
| BEMENETI PAPÍRTÁLCÁK SZÁMA: | 3 |
| LAPADAGOLÓ TÍPUSA: | DADF |
| MAX NYOMTATÁSI FELBONTÁS: | 4800*1200 |
| NYOMTATÓNYELV: | GDI, PCL, PS3, XPS, PDF Direct |
| SZKENNER TÍPUSA: | Síkágyas |
| MAX SZKENNELÉSI FELBONTÁS: | 1200*2400 |
| SZKENNER FUNKCIÓK: | Emailbe, FTP-re, SMB-re |
| SZKENNELÉSI FORMÁTUMOK: | JPG, PDF |
| KIJELZŐ TÍPUSA: | Érintő |
| BEÜZEMELÉS KÖTELES: | Nem |
| GYÁRISZÁM KÖTELEZŐ: | Igen |
| KÉZI VAGY HÁTSÓ ADAGOLÓ: | 100 |
| BEMENETI TÁLCA 1.: | 250 |
| KIMENETI TÁLCA: | 100 |
| MAXIMÁLIS PAPÍRSÚLY: | 220 |
| ADAGOLÓ LAPKAPACITÁS: | 50 |
| NYOMTATÁSI SEBES. MONO ISO: | 30 |
| NYOMTATÁSI SEBES. COLOR ISO: | 30 |
| SZKENNELÉSI SEBES. MONO ISO: | 25 |
| SZKENNELÉSI SEBES. COLOR ISO: | 25 |
| AJÁNLOTT HAVI TERHELHETŐSÉG: | 3500 |
| MEMÓRIA: | 512 |
| TERMÉK 1. szint: | Nyomtató |
| TERMÉK 2. szint: | Irodai |
| TERMÉK 3. szint: | Tintasugaras patronos |
| TELJESÍTMÉNY: | 1-3 főre ajánlott W |
| MÁRKA: | Brother |
| ÁLLAPOT: | A |
| SZÍN: | White |
| GARANCIA: | 12+24 hónap |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| FESTÉKANYAGOK SZÁMA: | 4 |
| INDULÓ KELLÉKEK TÍPUSA: | Induló töltettel |
| FUNKCIÓK: | Nyomtat, Másol, Szkennel, Faxol |
| SZÍNKEZELÉS: | Színes |
| ELSŐDLEGES CSATLAKOZÓK: | Wifi, USB 2.0 |
| WIRELESS CSATLAKOZÓK: | Wifi Direct, NFC |
| DUPLEX: | Nyomtatás, Szkennelés/Másolás |
| MAXIMÁLIS PAPÍRMÉRET: | A3 |
| KÉZI VAGY HÁTSÓ ADAGOLÓ: | Kézi |
| BEMENETI PAPÍRTÁLCÁK SZÁMA: | 3 |
| LAPADAGOLÓ TÍPUSA: | DADF |
| MAX NYOMTATÁSI FELBONTÁS: | 4800*1200 |
| NYOMTATÓNYELV: | GDI, PCL, PS3, XPS, PDF Direct |
| SZKENNER TÍPUSA: | Síkágyas |
| MAX SZKENNELÉSI FELBONTÁS: | 1200*2400 |
| SZKENNER FUNKCIÓK: | Emailbe, FTP-re, SMB-re |
| SZKENNELÉSI FORMÁTUMOK: | JPG, PDF |
| FAX FUNKCIÓK: |
|
| KIJELZŐ TÍPUSA: | Érintő |
| MEREVLEMEZ: | GB |
| JELLEMZŐK: |
|
| BEÜZEMELÉS KÖTELES: | Nem |
| GYÁRISZÁM KÖTELEZŐ: | Igen |
| KÉZI VAGY HÁTSÓ ADAGOLÓ: | 100 |
| BEMENETI TÁLCA 1.: | 250 |
| BEMENETI TÁLCA 2.: | 250 |
| BEMENETI TÁLCA 3.: | 250 |
| KIMENETI TÁLCA: | 100 |
| MAXIMÁLIS PAPÍRSÚLY: | 220 |
| ADAGOLÓ LAPKAPACITÁS: | 50 |
| NYOMTATÁSI SEBES. MONO ISO: | 30 |
| NYOMTATÁSI SEBES. COLOR ISO: | 30 |
| SZKENNELÉSI SEBESSÉG MONO ISO: | 25 |
| SZKENNELÉSI SEBESSÉG COLOR ISO: | 25 |
| KIJELZŐ MÉRETE: | 8.8 |
| AJÁNLOTT HAVI TERHELHETŐSÉG: | 3500 |
| MEMÓRIA: | 512 |
| TERMÉK 1. szint: | Nyomtató |
| TERMÉK 2. szint: | Irodai |
| TERMÉK 3. szint: | Tintasugaras patronos |
| TELJESÍTMÉNY: | 1-3 főre ajánlott W |
| MÁRKA: | Brother |
| ÁLLAPOT: | A |
| SZÍN: | White |
| GARANCIA: | 12+24 hónap |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| FESTÉKANYAGOK SZÁMA: | 4 |
| INDULÓ KELLÉKEK TÍPUSA: | Induló töltettel |
| FUNKCIÓK: | Nyomtat, Másol, Szkennel, Faxol |
| SZÍNKEZELÉS: | Színes |
| ELSŐDLEGES CSATLAKOZÓK: | Wifi, USB 2.0 |
| WIRELESS CSATLAKOZÓK: | Wifi Direct, NFC |
| DUPLEX: | Nyomtatás, Szkennelés/Másolás |
| MAXIMÁLIS PAPÍRMÉRET: | A3 |
| KÉZI VAGY HÁTSÓ ADAGOLÓ: | Kézi |
| BEMENETI PAPÍRTÁLCÁK SZÁMA: | 3 |
| LAPADAGOLÓ TÍPUSA: | DADF |
| MAX NYOMTATÁSI FELBONTÁS: | 4800*1200 |
| NYOMTATÓNYELV: | GDI, PCL, PS3, XPS, PDF Direct |
| SZKENNER TÍPUSA: | Síkágyas |
| MAX SZKENNELÉSI FELBONTÁS: | 1200*2400 |
| SZKENNER FUNKCIÓK: | Emailbe, FTP-re, SMB-re |
| SZKENNELÉSI FORMÁTUMOK: | JPG, PDF |
| FAX FUNKCIÓK: |
|
| KIJELZŐ TÍPUSA: | Érintő |
| MEREVLEMEZ: | GB |
| JELLEMZŐK: |
|
| BEÜZEMELÉS KÖTELES: | Nem |
| GYÁRISZÁM KÖTELEZŐ: | Igen |
| KÉZI VAGY HÁTSÓ ADAGOLÓ: | 100 |
| BEMENETI TÁLCA 1.: | 250 |
| BEMENETI TÁLCA 2.: | 250 |
| BEMENETI TÁLCA 3.: | 250 |
| KIMENETI TÁLCA: | 100 |
| MAXIMÁLIS PAPÍRSÚLY: | 220 |
| ADAGOLÓ LAPKAPACITÁS: | 50 |
| NYOMTATÁSI SEBES. MONO ISO: | 30 |
| NYOMTATÁSI SEBES. COLOR ISO: | 30 |
| SZKENNELÉSI SEBES. MONO ISO: | 25 |
| SZKENNELÉSI SEBES. COLOR ISO: | 25 |
| KIJELZŐ MÉRETE: | 8.8 |
| AJÁNLOTT HAVI TERHELHETŐSÉG: | 3500 |
| MEMÓRIA: | 512 |
| TERMÉK 1. szint: | Nyomtató |
| TERMÉK 2. szint: | Irodai |
| TERMÉK 3. szint: | Tintasugaras patronos |
| TERMÉK 4. szint: | Brother |
| TELJESÍTMÉNY: | 1-3 főre ajánlott W |
| MÁRKA: | Brother |
| ÁLLAPOT: | A |
| SZÍN: | White |
| GARANCIA: | 24+12 hónap |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| FESTÉKANYAGOK SZÁMA: | 4 |
| INDULÓ KELLÉKEK TÍPUSA: | Induló töltettel |
| FUNKCIÓK: | Nyomtat, Másol, Szkennel, Faxol |
| SZÍNKEZELÉS: | Színes |
| ELSŐDLEGES CSATLAKOZÓK: | Wifi, USB 2.0 |
| WIRELESS CSATLAKOZÓK: | Wifi Direct, NFC |
| DUPLEX: | Nyomtatás, Szkennelés/Másolás |
| MAXIMÁLIS PAPÍRMÉRET: | A3 |
| KÉZI VAGY HÁTSÓ ADAGOLÓ: | Kézi |
| BEMENETI PAPÍRTÁLCÁK SZÁMA: | 3 |
| LAPADAGOLÓ TÍPUSA: | DADF |
| MAX NYOMTATÁSI FELBONTÁS: | 4800*1200 |
| NYOMTATÓNYELV: | GDI, PCL, PS3, XPS, PDF Direct |
| SZKENNER TÍPUSA: | Síkágyas |
| MAX SZKENNELÉSI FELBONTÁS: | 1200*2400 |
| SZKENNER FUNKCIÓK: | Emailbe, FTP-re, SMB-re |
| SZKENNELÉSI FORMÁTUMOK: | JPG, PDF |
| FAX FUNKCIÓK: |
|
| KIJELZŐ TÍPUSA: | Érintő |
| MEREVLEMEZ: | GB |
| JELLEMZŐK: |
|
| BEÜZEMELÉS KÖTELES: | Nem |
| GYÁRISZÁM KÖTELEZŐ: | Igen |
| KÉZI VAGY HÁTSÓ ADAGOLÓ: | 100 |
| BEMENETI TÁLCA 1.: | 250 |
| BEMENETI TÁLCA 2.: | 250 |
| BEMENETI TÁLCA 3.: | 250 |
| KIMENETI TÁLCA: | 100 |
| MAXIMÁLIS PAPÍRSÚLY: | 220 |
| ADAGOLÓ LAPKAPACITÁS: | 50 |
| NYOMTATÁSI SEBES. MONO ISO: | 30 |
| NYOMTATÁSI SEBES. COLOR ISO: | 30 |
| SZKENNELÉSI SEBES. MONO ISO: | 25 |
| SZKENNELÉSI SEBES. COLOR ISO: | 25 |
| KIJELZŐ MÉRETE: | 8.8 |
| AJÁNLOTT HAVI TERHELHETŐSÉG: | 3500 |
| MEMÓRIA: | 512 |
| TERMÉK 1. szint: | Nyomtató |
| TERMÉK 2. szint: | Irodai |
| TERMÉK 3. szint: | Tintasugaras patronos |
| TERMÉK 4. szint: | Brother |
| TERHELHETŐSÉG: | 1-3 főre ajánlott |
| MÁRKA: | Brother |
| ÁLLAPOT: | A |
| SZÍN: | White |
| GARANCIA: | 24+12 hónap |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| FESTÉKANYAGOK SZÁMA: | 4 |
| INDULÓ KELLÉKEK TÍPUSA: | Induló töltettel |
| FUNKCIÓK: | Nyomtat, Másol, Szkennel, Faxol |
| SZÍNKEZELÉS: | Színes |
| ELSŐDLEGES CSATLAKOZÓK: | Wifi, USB-A 2.0 |
| WIRELESS CSATLAKOZÓK: | Wifi Direct, NFC |
| DUPLEX: | Nyomtatás, Szkennelés/Másolás |
| MAXIMÁLIS PAPÍRMÉRET: | A3 |
| KÉZI VAGY HÁTSÓ ADAGOLÓ: | Kézi |
| BEMENETI PAPÍRTÁLCÁK SZÁMA: | 3 |
| LAPADAGOLÓ TÍPUSA: | DADF |
| MAX NYOMTATÁSI FELBONTÁS: | 4800*1200 |
| NYOMTATÓNYELV: | GDI, PCL, PS3, XPS, PDF Direct |
| SZKENNER TÍPUSA: | Síkágyas |
| MAX SZKENNELÉSI FELBONTÁS: | 1200*2400 |
| SZKENNER FUNKCIÓK: | Emailbe, FTP-re, SMB-re |
| SZKENNELÉSI FORMÁTUMOK: | JPG, PDF |
| FAX FUNKCIÓK: |
|
| KIJELZŐ TÍPUSA: | Érintő |
| MEREVLEMEZ: | GB |
| JELLEMZŐK: |
|
| BEÜZEMELÉS KÖTELES: | Nem |
| GYÁRISZÁM KÖTELEZŐ: | Igen |
| KÉZI VAGY HÁTSÓ ADAGOLÓ: | 100 |
| BEMENETI TÁLCA 1.: | 250 |
| KIMENETI TÁLCA: | 100 |
| MAXIMÁLIS PAPÍRSÚLY: | 220 |
| ADAGOLÓ LAPKAPACITÁS: | 50 |
| NYOMTATÁSI SEBES. MONO ISO: | 30 |
| NYOMTATÁSI SEBES. COLOR ISO: | 30 |
| SZKENNELÉSI SEBES. MONO ISO: | 25 |
| SZKENNELÉSI SEBES. COLOR ISO: | 25 |
| AJÁNLOTT HAVI TERHELHETŐSÉG: | 3500 |
| MEMÓRIA: | 512 |
| Dokumentumok: | |
| Termék szélesség: | mm |
| Termék magasság: | mm |
| Termék mélység: | mm |
| Nettó súly: | 27.8 kg |
| Csomagolási szélesség: | 563 mm |
| Csomagolási magasság: | 681 mm |
| Csomagolási mélység: | 561 mm |
| Bruttó súly: | 31.3 kg |