Brother DCPB7600D mono lézer multifunkciós nyomtató (DCPB7600DYJ1)
Termék kategória: Nyomtató, MFP → Lézernyomtató
Technikai tulajdonságok
| TERMÉK 1. szint: | Nyomtató |
|---|---|
| TERMÉK 2. szint: | Irodai |
| TERMÉK 3. szint: | Lézer / LED |
| TERMÉK 4. szint: | Brother |
| TERHELHETŐSÉG: | 1-3 főre ajánlott |
| MÁRKA: | Brother |
| ÁLLAPOT: | A |
| SZÍN: | Light Grey |
| GARANCIA: | 24+12 hónap |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| FESTÉKANYAGOK SZÁMA: | 1 |
| INDULÓ KELLÉKEK TÍPUSA: | Induló töltettel |
| FUNKCIÓK: | Nyomtat, Másol, Szkennel |
| SZÍNKEZELÉS: | Mono |
| ELSŐDLEGES CSATLAKOZÓK: | USB-A 2.0 |
| DUPLEX: | Nyomtatás |
| MAXIMÁLIS PAPÍRMÉRET: | A4 |
| KÉZI VAGY HÁTSÓ ADAGOLÓ: | Kézi |
| BEMENETI PAPÍRTÁLCÁK SZÁMA: | 1 |
| MAX NYOMTATÁSI FELBONTÁS: | 1200*1200 |
| NYOMTATÓNYELV: | PCL |
| KIJELZŐ TÍPUSA: | 2 soros LCD |
| JELLEMZŐK: | ID copy |
| BEÜZEMELÉS KÖTELES: | Nem |
| GYÁRISZÁM KÖTELEZŐ: | Igen |
| KÉZI VAGY HÁTSÓ ADAGOLÓ: | 1 |
| BEMENETI TÁLCA 1.: | 250 |
| KIMENETI TÁLCA: | 120 |
| MAXIMÁLIS PAPÍRSÚLY: | 230 |
| NYOMTATÁSI SEBES. MONO ISO: | 34 |
| AJÁNLOTT HAVI TERHELHETŐSÉG: | 2500 |
| MEMÓRIA: | 256 |
| TERMÉK 1. szint: | Nyomtató |
| TERMÉK 2. szint: | Irodai |
| TERMÉK 3. szint: | Lézer / LED |
| TERMÉK 4. szint: | Brother |
| TERHELHETŐSÉG: | 1-3 főre ajánlott |
| MÁRKA: | Brother |
| ÁLLAPOT: | A |
| SZÍN: | Light Grey |
| GARANCIA: | 24+12 hónap |
| GARANCIA HELYE: | Beküldős |
| FESTÉKANYAGOK SZÁMA: | 1 |
| INDULÓ KELLÉKEK TÍPUSA: | Induló töltettel |
| FUNKCIÓK: | Nyomtat, Másol, Szkennel |
| SZÍNKEZELÉS: | Mono |
| ELSŐDLEGES CSATLAKOZÓK: | USB-A 2.0 |
| WIRELESS CSATLAKOZÓK: |
|
| DUPLEX: | Nyomtatás |
| MAXIMÁLIS PAPÍRMÉRET: | A4 |
| KÉZI VAGY HÁTSÓ ADAGOLÓ: | Kézi |
| BEMENETI PAPÍRTÁLCÁK SZÁMA: | 1 |
| MAX NYOMTATÁSI FELBONTÁS: | 1200*1200 |
| NYOMTATÓNYELV: | PCL |
| KIJELZŐ TÍPUSA: | 2 soros LCD |
| MEREVLEMEZ: | GB |
| JELLEMZŐK: | ID copy |
| BEÜZEMELÉS KÖTELES: | Nem |
| GYÁRISZÁM KÖTELEZŐ: | Igen |
| KÉZI VAGY HÁTSÓ ADAGOLÓ: | 1 |
| BEMENETI TÁLCA 1.: | 250 |
| KIMENETI TÁLCA: | 120 |
| MAXIMÁLIS PAPÍRSÚLY: | 230 |
| NYOMTATÁSI SEBES. MONO ISO: | 34 |
| KIJELZŐ MÉRETE: |
|
| AJÁNLOTT HAVI TERHELHETŐSÉG: | 2500 |
| MEMÓRIA: | 256 |
| Dokumentumok: | |
| Termék szélesség: | 410 mm |
| Termék magasság: | 272 mm |
| Termék mélység: | 399 mm |
| Nettó súly: | 10.5 kg |
| Csomagolási szélesség: | 517 mm |
| Csomagolási magasság: | 434 mm |
| Csomagolási mélység: | 580 mm |
| Bruttó súly: | 13.62 kg |
| Brother DCPB7600D MFP | |
|---|---|
| 34 oldal/perc, 16 oldal/perc (duplex), | |
| A4, | |
| 1200×1200 dpi, | |
| 256MB RAM, | |
| 250 lap + 1 lapos kézi, | |
| 2 soros, 16 karakteres LCD kijelző, | |
| USB 2.0 | |
| Brother Print Services, | |
| Síkágyas szkenner, | |
| 600×600 dpi másoláskor, | |
| 1200×1200 dpi szkenneléskor, | |
| Induló toner 2.000 oldalra, | |
| 2 év garancia (+1 év regisztrációval) | |
| https | //www.brother.hu/support/warranty-page |
| kellék | TNB023 (2K) DRB023 (12K) |